Mám zájem o zasílání novinek:

Aktuálně

Vizitkou každé společnosti je mimo jiné i to, jak se chová k bezbranným. Bohužel, týraných psů je pořád žalostně mnoho. Za psí utrpení může bezpochyby vždycky jen ČLOVĚK. A z nouze můžeme pomoci psům zase jen my, lidé.

STRANA PSA chce bojovat za větší prostor pro volný pohyb psů a lidí. Nechceme, aby se pod nátlakem developerů a zkorumpovaných politiků a úředníků stala z měst neobyvatelná betonová džungle.

STRANA PSA bude s vaší pomocí pečlivě sledovat podezřelé změny územních plánů.

STRANA PSA chce i s vaší pomocí bojovat proti týrání zvířat. Upozorníme kompetentní úřady na jakoukoliv formu týrání a budeme dohlížet, aby případ nebyl „zameten pod koberec“. Prosazujeme přísnější tresty za týrání zvířat.

Útulky poskytují dočasnou pomoc týraným a opuštěným zvířatům. STRANA PSA chce prosadit jejich dostatečné financování z příslušných rozpočtů, v souvislosti s výběrem „poplatků za psy“. Zároveň budeme organizovat dobročinné akce na podporu útulků (nejen) pro psy.

STRANA PSA chce transparentním způsobem sjednotit a spojit jednotlivce, kteří chtějí zvířatům pomoci. Proto budeme organizovat sbírky, jejichž smyslem bude mimo jiné shromažďovat prostředky k nákupu kvalitních krmiv a potřeb pro útulky a zajištění dostatečné a kvalitní veterinární péče.

Díky portálu www.LUNCHTIME.cz Vám každý den poskytujeme aktuální přehled všech restaurací, kde jsou vaši psí miláčci vítáni s otevřenou náručí.

Copyright © StranaPsa 2010-2024 | made by AllSet