Mám zájem o zasílání novinek:

Kynologové SP

Strana psa, o.s. má mezi svými členy i několik odborných kynologů, mezi něž patří také Pavla Husáková a Líza Švejdová. Se způsobem práce obou kynoložek a jejich přístupem k pejskům jste se již mohli osobně seznámit při vedení výcviku a agility sportu v naší Psí výukové poradně pořádané v Riegrových sadech, Havlíčkových sadech a na Folimance. A také na Psím dni na Náměstí Míru.

Pokud vás pejsek neposlouchá podle vašich představ a nevíte si rady, neváhejte je kontaktovat. Pomohou vám napravit, co se ve výcviku nepovedlo, také vám poradí, jak se vyhnout chybám a co všechno s pejskem můžete dělat dál. Cvičení se psem je především zábava a základ veškeré práce je váš vzájemný vztah. Naučí vás, jak ho správně budovat a jak vašemu psímu kamarádovi porozumět.
 
S dobře vychovaným pejskem získáte klid a jistotu na společných procházkách parkem!

Zde vás chceme trochu podrobněji seznámit s širokým rozsahem jejich kynologické činnosti:
Líza Švejdová
 

 
Pavla HusákováV roce 2012 úspěšně absolvovala školení instruktorů agility pod klubem agility ČR a je oficiálním trenérem agility.
 
Účastnila se seminářů zahraničních trenérů psů Gerard O´Shea, Gabi Harris, Jane Killion, Emma Parson a neustále se ve výcviku psů vzdělává.
 
Věnuje se trénování psího sportu agility, psích triků, obedienci, poslušnosti, přípravy psů na výstavy, a také výcviku a výchově pejsků v rodinném životě a ve městě.
 
S pejsky pracuje pomocí pozitivního posilování, ve výcviku využívá tvarování, zachyceni a kliker trénink. Ráda poradí i s problémovým chováním psů.
 
Při tréninku přistupuje ke každému pejskovi individuálně a snaží se najít nejlepší řešení a cestu k úspěchu
Zaměřuje se na sportovní kynologii a poslušnost podle Obedience, která pomáhá zlepšit ovladatelnost pejska, tak aby plnil pokyny ochotně a energicky.

V roce 2015 se v kategorii 0B1 umístila na Mistrovství Světa Belgických ovčáků (FMBB) se svým psem na 10. místě a na Mistrovství republiky 2015 se stali Vicemistry.
V roce 2017 se v kategorii OB2 umístila na Mistrovství světa Belgických ovčáků (FMBB) se svým psem na 13. místě. Ve stejném roce se stala certifikovaným instruktorem Obedience klubu.

Trénuje technikami navádění psa, orientuje se v základech targetů a sebekontroly, zaměřuje se na přirozenou komunikaci mezi psy.
Řeší s majiteli problémové, agresivní či bázlivé pejsky v různých prostředích, jako dopravní prostředky, rušné ulice či parky, i problémové chování v domácím prostředí.
 
kontakt:
liza.diff@gmail.com
+420 721 980 951
 
 
kontakt:
calaina@gmail.com
+420 607 569 987

Kynologové SP - Fotogalerie

Copyright © StranaPsa 2010-2024 | made by AllSet