Mám zájem o zasílání novinek:

II. Psí výuková poradna 2013

Pozvánka

Naše občanské sdružení Strana psa s podporou Městské části Praha 2 uspořádalo II. Psí výukovou poradnu.

První odpoledne proběhlo ve čtvrtek 17. října v Riegrových sadech a druhé odpoledne v pondělí 21. října v Havlíčkových sadech - na Perucké stráni.
 
Podzimní počasí bylo příjemně teplé a suché. Obě odpoledne se účastníkům opět věnovaly odborné kynoložky Pavla Husáková a Lenka Capandová.
 
Procvičily s účastníky přivolání, chůzi psa na vodítku bez tahání, povely sedni, lehni, zůstaň a také upozornily na chyby, které v těchto základních povelech všichni děláme. Páníčci velmi často zjistili, jak je jednoduché svého pejska něco naučit, pokud víme jak na věc!
 
 
 
Dobrou zprávou pro naše příznivce a pro zájemce o účast v další Psí výukové poradně je informace, že Městská část by ráda tuto akci podpořila i v budoucnu. Již nyní jsme se předběžně shodli na dalším jarním pokračování a to nejlépe v měsíci květnu. Věříme, že konání této akce významně přispěje ke zvýšení kontroly a ovládání pejsků svými páníčky a tím i zpříjemní vzájemné soužití pejskařů s nepejskaři v parcích Prahy 2.
 
Těšíme se, že na III. Psí výukové poradně přivítáme již známé tváře účastníků předchozích akcí, ale i nové zájemce o výchovu svých pejsků.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Další fotografie si také můžete prohlédnout ve fotogalerii Městské části Praha 2 nebo na Facebooku MČP2 album Riegrovy sady a album Havlíčkovy sady.
 

II. Psí výuková poradna 2013 - Fotogalerie

Copyright © StranaPsa 2010-2024 | made by AllSet