Mám zájem o zasílání novinek:

Psí den 2015

Ve středu 7. 10. od 16:00h - 19:00h se uskuteční Psí den na Náměstí Míru, pořádaný naším občanským sdružením Strana psa a Městskou částí Praha 2.

Co zde bude k vidění?

Odbornice na AGILITY zde předvedou, jak zdolává překážky trénovaný pejsek, také poradí a vysvětlí vše okolo tohoto stále oblíbenějšího psího sportu. Kynoložky budou současně po vystoupení a během celého odpoledne poskytovat zájemcům rady s výchovou a výcvikem vašeho psího kamaráda. Nebojte se zeptat na vše, co vás ve psím světě zajímá nebo trápí.

K vidění bude práce záchranářských psů Městské policie. Psovodi vám předvedou perfektní výcvik služebních psů a jejich práci při hledání a zachraňování lidských životů v závalu nebo při přírodní katastrofě.

Odborníci z Ligy na ochranu zvířat ČR vám rádi poradí s adopcí pejsků ze psích útulků. Proberou s vámi proč a v jakém případě je dobré si vzít psa z útulku, proč nepodporovat psí množírny a dozvíte se co dělat s nalezeným psem a jak se o něj postarat.

Proběhne zde prezentace o. s. Pomocné tlapky, která se zabývá výchovou a výcvikem asistenčních, canisterapeutických a vodících psů pro osoby s různými typy zdravotního postižení.

Po celé odpoledne bude možné se zdarma poradit s veterinářem z kliniky Vetpoint o zdravotních problémech vašich psích kamarádů.

Zoo Bohouš připraví i malé dárky pro vaše psí miláčky.

Přítomni budou také zástupci našeho občanského sdružení Strana psa, kteří vás seznámí s naší současnou i plánovanou činností a také zodpoví případné dotazy.

Zkrátka zde bude soustředěna ukázka toho nejlepšího, co pes může lidem poskytnout!

Proto neváhejte a zastavte se alespoň na chvíli!

Další fotografie ze Psího dne si můžete prohlédnout na webu Městské části Praha 2.

Psí den 2015 - Fotogalerie

Copyright © StranaPsa 2010-2023 | made by AllSet