Mám zájem o zasílání novinek:

Psí den 2014

 
V úterý 30. 9. v 16:00h se uskuteční Psí den na Náměstí Míru, pořádaný naším občanským sdružením a Městskou částí Praha 2.
 
Co zde bude k vidění?
 
16:00 úvod akce
16:15 agility
16:40 záchranáři Městské policie
17:30 obedience
18:00 Helppes vodící a asistenční psi
18:30 pár slov od Ligy na ochranu zvířat ČR
18:40 agility/obedience
19:00 konec
 
Alžběta Švejdová a Pavla Husáková předvedou vysokou školu poslušnosti - obedience a výcvik na závody v agility. Obě kynoložky, známé z naší Psí výukové poradny, budou po vystoupení a během celého odpoledne pomáhat, vysvětlovat a poskytovat rady s výchovou vašeho psího kamaráda.
 
K vidění bude práce záchranářských psů Městské policie. Psovodi vám předvedou práci služebních psů při hledání a zachraňování lidských životů v závalu nebo při přírodní katastrofě.
 
Odborníci z Ligy na ochranu zvířat ČR vám rádi poradí s adopcí pejsků ze psích útulků. Proberou s vámi proč a v jakém případě je dobré si vzít psa z útulku, proč nepodporovat psí množírny a dozvíte se co dělat s nalezeným psem a jak se o něj postarat.
 
Proběhne zde prezentace vodících a asistenčních psů organizace Helpes, která se zabývá výchovou, výcvikem a předáváním asistenčních psů osobám s různými typy zdravotního postižení.

Po celé odpoledne bude možné se zdarma poradit s veterinářem z kliniky Vetpoint o zdravotních problémech vašich psích kamarádů.
 
Český racing klub představí své aktivity a nový psí sport - dog racing, který je určen psům všech plemen včetně kříženců.
 
Zoo Bohouš připravil i malé dárky pro vaše psí miláčky.
 
Přítomni budou i zástupci našeho občanského sdružení Strana psa, kteří vás seznámí s naší současnou i plánovanou činností.
 
Zkrátka zde bude soustředěna ukázka toho nejlepšího, co pes může lidem poskytnout! Proto neváhejte a zastavte se alespoň na chvíli.
 

 
Zde je možné najít další informace a spoustu fotografií ze Psího dne:
Facebook Strany psa
Facebook MČ Praha 2
Webové stránky MČ Praha 2

Psí den 2014 - Fotogalerie

Copyright © StranaPsa 2010-2024 | made by AllSet