Mám zájem o zasílání novinek:

I. Psí výuková poradna 2013

Pozvánka
 
Ve čtvrtek 20. 6. 2013 proběhla v Riegrových sadech na ploše pro volný pohyb psů I. Psí výuková poradna,
kterou uspořádalo naše občanské sdružení za podpory Městské části Praha 2.

Přes tropické teploty se zde sešli zájemci s pejsky různých ras i velikostí a o akci byl ze strany pejskařů velký zájem. Na místě bylo účastníkům rozdáno Prohlášení slušných pejskařů z Prahy 2 obsahující zásady chování členů o.s. Strana psa a pracovnice Městské části Praha 2 připravily pro pejsky různé druhy pamlsků, zásobníky na psí exkrementy a jiné psí propagační předměty.

Vzhledem k opravdu rekordně vysokým teplotám byla tato akce náročná pro všechny účastníky, jak pro páníčky, tak pro jejich pejsky a proto se tentokrát raději více radilo, než-li trénovalo. Naše kynoložky byly zavaleny velkým množstvím dotazů, které si na ně účastníci připravili a snažily se poradit a vymyslet řešení někdy i na poměrně specifické chování pejsků. Největší zájem byl o socializaci pejsků (chování k ostatním pejskům, strach z bouřky, zábavné pyrotechniky, cyklistů atd.) a samozřejmě také o přivolání. Většina účastníků projevila zájem o pravidelnou účast v naší poradně.

Věříme, že konání této akce významně přispěje ke zvýšení kontroly a ovládání pejsků svými páníčky a tím i zpříjemní vzájemné soužití pejskařů s nepejskaři v parcích Prahy 2. Proto budeme usilovat o další pokračování poradny v podzimních měsících a možná také v jiných parcích.
 
Těšíme se, že na II. Psí výukové poradně přivítáme nejen známé tváře, které si přijdou zkontrolovat a ověřit své pokroky ve výuce, ale i nové zájemce o výchovu svého pejska.
 
Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
 
Další fotografie naleznete ve fotogalerii Městské části Praha 2
nebo na facebooku MČP2

I. Psí výuková poradna 2013 - Fotogalerie

Copyright © StranaPsa 2010-2023 | made by AllSet