Mám zájem o zasílání novinek:

III. Psí výuková poradna 2014

Občanské sdružení Strana psa s podporou Městské části Praha 2 uspořádalo již III. Psí výukovou poradnu.

Poradna byla uspořádána postupně ve třech parcích na území MČP2 a to:
28. 5. 2014 v Riegrových sadech
31. 5. 2014 v Havlíčkových sadech - na Perucké stráni
 4. 6. 2014 v parku Folimanka
 
Kynologický výcvik opět vedly zkušené a vnímavé kynoložky Pavla Husáková a Iva Baráková, které se kynologii věnují prakticky již od dětství.

Ve středu odpoledne se k výcviku v Riegrových sadech sešlo, i přes hrozící déšť, dostatek pozitivně naladěných pejskařů. Počasí nám přálo a vydrželo až do závěrečných minut druhé výukové hodiny, takže kdo se nezalekl černé oblohy a dorazil do parku, určitě se něco nového dozvěděl a přiučil.
 
  

V sobotu se konala poradna v Havlíčkových sadech - na Perucké stráni, kam se přišla podívat a podpořit nás i starostka MČ Praha 2 Jana Černochová spolu s radní Alexandrou Udženií. Díky jejich odvaze se před lety daly věci do pohybu a došlo k první diskuzi o problémech majitelů psů na Praze 2, což vedlo k výjimce volného pohybu psů pro Havlíčkovy sady a následně pro Bezručovy sady.
 
  

V parku Folimanka se letos konala psí výuková poradna poprvé a výběr tohoto parku pro konání psí poradny se ukázal, jako“ trefa do černého“. Zájem pejskařů v této lokalitě byl opravdu velký. Celé odpoledne panovalo přímo ukázkové počasí, které dokreslovalo příjemnou atmosféru celého psího odpoledne.
 
Další fotky z poradny jsou k prohlédnutí na na webu MČP2.
a na Facebooku MČP2 Riegrovy sady a Havlíčkovy sady.

III. Psí výuková poradna 2014 - Fotogalerie

Copyright © StranaPsa 2010-2023 | made by AllSet